Bize ulaşın

Varlık Mah. 100.Yıl Bulvarı
Işıldar Apt. No:59 D:9
Muratpaşa/ANTALYA
Tel: 0242 242 1992
 info@andem.net
f: Andem Eğitim

 

REFERANSLARIMIZDAN...

E-BÜLTEN KAYIT

Email adresinizi aşağıdaki forma ekleyin, güncel haber, duyuru ve etkinlikleri mail adresinize gönderelim...

Adı soyadı :
Eposta :
Eylem :
Ekle Çıkar

ARAMA

Aranan :

SEVİYE TESPİT SINAVI

İLKYARDIM SINAVLARI

Outdoor-Indoor Eğitimler\Outdoor Eğitim Oyunları

*GÜLÜMSEYEN MÜŞTERİ
Gülümseyen müşteri, bir müşteri memnuniyeti göstergesidir.
Katılımcılar, kurdukları şirketleri serbest rekabet ortamı içinde “karlı” duruma geçirmeyi hedeflerler. Mal veya hizmet satışlarıyla ”müşteri memnuniyeti” yaratarak sipariş almaya ve çalışma biçimlerindeki farkı ortaya koyarak şirketlerini tanınan ve benimsenen bir marka haline dönüştürmeye çalışırlar.

Amaç: Müşteri memnuniyeti anlayışına eğlenceli ve rekabet dolu bir kurguda bir bakış açısı geliştirmek.
Yetkinlikler: Karar alma ve strateji geliştirme, müşteriyi anlamak, rekabet, takım çalışması, zaman yönetimi, iletişim becerileri ve beden dili kullanımı
Süre: Tam gün/Yarım gün
Metod: Outdoor / Indoor

• ORYANTRİK ve ŞİFRE AVI
İş geliştirme, proje yapma, hedef tutturma için vizyonu tanımlamak ve yönü bulmak, stratejik düşünmek, ortamı anlamak, takıma yön vermek, takım ile bir olmak, takım olarak harekete geçmek, çevresini motive edebilmek gerek...
Takım olarak verilen yönergelerle şifreleri çözmeye ve çalışma alanını tanımaya dönük yapılan bu çalışmada, ekipler şifreleri avlayarak hedefe ulaşan ilk takım olmayı amaçlıyorlar.

Amaç: Amaç önlerine çıkan engelleri aşmak bir sonraki aşamalara en kısa zamanda ulaşmak ve en sonunda Hazineyi bulan ilk  grup olmaktır.
           Galip grubu, sandığın içinde sürpriz hediyeler  beklemektedir.
Yetkinlikler: Takımdaşlık, Liderlik, İletişim, stresle başa çıkabilme, zaman yönetimi, stratejik düşünebilme, koçluk becerisi
Süre: Tam gün/ Yarım gün
Metod: Outdoor

• BADİ
Kendini yöneten organizasyonda, BEN duygusundan sonra BİZ duygusu gerek...
Uygulamalarımız takım olgusu, sorumluluk paylaşımı, paslaşma, karar ve risk almaya örnek olacak oyunlar veya rol oyunlarıdır.

Amaç: İkişerli gruplardan oluşan oyunda her takıma bir görev verilmektedir. Takım üyeleri bu görevlerine yerine getirirken bireylerin ekip arkadaşı  
           ile
 uyumlu olabilmesi, ekip arkadaşını tanımayı, aralarında güven sağlamayı ve ekip arkadaşını diğer takımlara karşı korumayı başarması
           hedeflenmektedir.
Yetkinlikler: İletişim becerileri, takımdaşlık, stresle başa çıkabilme, güven duygusu, bireysel motivasyon
Süre: Tam gün/Yarım gün
Metod: Outdoor

• DÜŞLERİMİZ
Hayalimize doğru ilerlemek üzere yola çıktık, doğru yolda ilerliyor muyuz?
Yolda bir de durup baktık ki, yönümüz doğru değilmiş, ve yoldan sapmışız…
Katılımcıların iş yaşamları ile ilgili hedef koymalarını destekleyen bir etkinlik. Bir ideal oluşturulmasını, bu ideale ulaşmayı, ideale ulaşma süreci irdelemeyi hedefleyen eğlenceli ve düşündürücü bir oyun.

Amaç: Katılımcıların hayal güçlerini açığa çıkarmalarını, yaratıcılıklarını geliştirmelerini, kendilerini ifade edebilmelerini ve düşüncelerini üretime
           dönüştürebilmelerini sağlamak amaçlanmaktadır.
Yetkinlikler: Organizasyonel öğrenme odaklılık, analiz etme, sistem yaklaşımı, karar verme problem çözme, değişimi başlatma.
Süre: Tam gün/Yarım gün
Metod: Outdoor/Indoor

• HEYECAN GEZEGENİ
Bir gezegen oluşturmaya çalışsanız nasıl bir gezegen oluştururdunuz? Ya iş yeriniz aslında farkında olmadığınız bir gezegense ve siz aslında onu şekillendirebilecekken birçok istemediğiniz detayla yaşayıp gidiyorsanız? Hadi o zaman bu gezegeni şekillendirin ya da yeniden gezegeninizi yaratın ama içine mutlaka heyecan ve merak katın.

Amaç: Katılımcıların vizyon ve misyonlar çerçevesinde ortak hedefler altında strateji belirleme yetilerini kuvvetlendirmek.
Yetkinlik: Takım çalışması, hedefe yönelme, stratejik düşünebilme, bütünü görebilme, girişimci düşünce, vizyon geliştirme.
Süre: Tam gün/Yarım gün
Metod: Outdoor/Indoor

Listeye geri dön
Outdoor-Indoor Eğitimler  Kategorisindeki Diğer Yazılar
Outdoor Eğitim Oyunları
Neden Outdoor-Indoor Eğitimler?