Bize ulaşın

Varlık Mah. 100.Yıl Bulvarı
Işıldar Apt. No:59 D:9
Muratpaşa/ANTALYA
Tel: 0242 242 1992
 info@andem.net
f: Andem Eğitim

 

REFERANSLARIMIZDAN...

E-BÜLTEN KAYIT

Email adresinizi aşağıdaki forma ekleyin, güncel haber, duyuru ve etkinlikleri mail adresinize gönderelim...

Adı soyadı :
Eposta :
Eylem :
Ekle Çıkar

ARAMA

Aranan :

SEVİYE TESPİT SINAVI

İLKYARDIM SINAVLARI

Outdoor-Indoor Eğitimler\Neden Outdoor-Indoor Eğitimler?

Plato'nun mağara hikayesine göre, çocukluklarından beri bir mağaranın derinliklerinde, sırtları mağara çıkışına dönük oturan, zincirlenmiş tutsaklar varmış ve sadece önlerindeki mağara duvarına bakabiliyorlarmış.
Arkalarında çok büyük bir ateş yanmaktadır. Ateş ile oturan insanlar arasında ise eşyalar taşınıyormuş. Ateşin arkasındaki yoldan, günlük hayatın sesleri gelmekteymiş.
Tutsaklar önlerindeki mağara duvarında hareket eden şekilleri görüyor ve seslerin bu şekillerden geldiğine inanıyorlarmış. Başka bir şey görmedikleri için bunu hayatın gerçeği olarak kabul ediyorlarmış.
Ta ki, birinin zinciri kırılıp, dışarıya çıkıncaya kadar....


Gelin hep beraber ister doğada, ister farklı ortamlarda kendi gerçeğimizin dışına çıkarak, kendimiz ve çevremiz ile ilgili farkındalığımızı geliştirelim, güçlerimizin ve endişelerimizin farkına varalım, daha güçlü takımlar oluşturmak için başka gerçekleri anlamayı, daha açık iletişim kurmayı ve duruma göre takım oyuncusu veya lider olmayı öğrenelim. Farkındalık, öğrenmenin ilk adımıdır, ardından denemek, uygulamak ve geliştirmek gelir.

Günümüz iş dünyasında firmaları kıyasıya bir mücadele bekliyor. Oyunu doğru oynayan ve olası ihtimallerini risk tahminleri ile değerlendiren etkin takımlar birinciliğe, yenilikçiliğe oynuyorlar.
ANDEM Yaratıcı Çözümler takımların/ekiplerin temel unsuru olan birey'e BEN olması doğrultusunda yaklaşıyor. Benliğini bulmuş bireylerin en etkin takımları oluşturacağına inancımız ile şirketlere yönelik outdoor ve indoor eğitimler yürütüyoruz.
Kurguya dayalı aktivitelerimizde iş dünyasının yansımalarını görecek, içinizdeki benliğe hatırlatmalar ile kuvvetli bir takım oyuncusu olma yönünde doğru adımı atacaksınız.
 Amacımız, içinizdeki güçleri keşfetmeniz için aracı olmak, keyif ve neşe dolu ortamlarda içinizdeki sahneyi yeniden yaratmanıza katkıda bulunmaktır.

Yaşamın bir okul, öğrenmenin sonu olmadığını, doğanın ise en iyi öğretmen olduğunu düşünüyoruz. ANDEM ile birlikte olmak doğada olmak demek,  doğada olmak ise özümüzü bulmak ve gelişmek demektir.

Outdoor & Indoor Çalışmalarımız:
Outdoor ve Indoor faaliyetlerimiz, kurumların en değerli hazinesi insan odaklı çalışmalarımızdır. Bireyde gözlemlenen olumlu gelişmelerin uç noktalarını hayal eden ekibimizin hedefi daha etkin, iletişimsel, barışçıl ve gönülden gönüle iletişim kuran  ekipleri yaratmaktır. Tüm eğitimlerimiz özünde bireyin kendini yakından tanıması  ve gelişimine katma değer sağlama arzusu ile yaratılmıştır. Motivasyon, iletişim, liderlik, takımdaşlık olgularına dayalı çalışmalardır.

Kurumlara özel outdoor oyunlar yazdığımızı biliyor muydunuz?
Outdoor Oyunlarımızın her biri dinamik bir senaryo ve bu senaryoya bağlı değişken alt dinamiklerden bir araya gelmektedir. Oyunlarda kullanılan materyaller işletmenizin özelliklerine ve çizgisine göre seçilmektedir. Kurgulanan oyunlar istenildiği taktirde içeriğinde ufak değişiklikler ile indoor eğitim programlarına dönüşmekte ve başarılı sonuçlar doğurmaktadır. Oyunlar, kurumsal davranış uzmanımızın gözetimi ve raporlaması ile de bir eğitim niteliğindedir.

 

Listeye geri dön
Outdoor-Indoor Eğitimler  Kategorisindeki Diğer Yazılar
Outdoor Eğitim Oyunları
Neden Outdoor-Indoor Eğitimler?